עגלת קניות
ריקה כרגע
מי אנחנו

חברת "אטמו״ היא חברה ישראלית המספקת פתרונות טכנולוגיים מתקדמים בתחום טיהור אוויר. החברה רואה חשיבות גדולה בהעלאת המודעות לנושא איכות האוויר ולהשפעתו על איכות ואורח החיים של כולנו, מתוך הבנה עמוקה כי שאיפת אוויר מזוהם, עשויה לגרום למגוון של נזקים בריאותיים בקרב אנשים רבים. החברה משתפת פעולה עם מיטב המומחים בתחום, ובנתה מערך שירות מתקדם המציע פתרונות זרימת אוויר נקי בכל מרחב וחלל, לכלל לקוחות החברה.

הטכנולוגיות שלנו

בעולם טיהור האוויר קיימות שלל טכנולוגיות שונות. עבור חברת אטמו, חדשנות ואיכות מהוות חלק מאבני הבסיס של החברה, ולכן בחרה להתמקד בשלוש טכנולוגיות עיקריות, המיוצרות על ידי החברות המובילות בתחומן.

טיהור אוויר - אמנם כולנו יודעים שזיהום האוויר בחוץ הוא משמעותי, אבל מה עם האוויר בתוך החלל? יש שאומרים שהוא מזוהם אפילו פי 5 מן האוויר שבחוץ. על ידי הבחירה בפתרונות טיהור אוויר, תוכלו להבטיח שאתם נושמים אוויר בריא, נקי מחיידקים, זיהומים, וירוסים, בקטריות, אבק ועוד. מטהרי אוויר גם מסייעים להתמודד עם ריחות לא נעימים כגון ריחות של בעלי חיים בבית, עשן סיגריות, פיח מהרחוב וכדומה, כך שהשפעתם מהווה גם שיפור בריאותי וגם שיפור האווירה והנועם בחלל.

טיהור אוויר עם אוורור – מטהרי אוויר הכוללים גם מערכת אוורור מציעים את כל יתרונות הניקוי, הטיהור ונטרול הריחות של מטהרי האוויר אך כוללים יתרון משמעותי נוסף – החלפה וריענון של האוויר העומד בחדר. מערכת האוורור מאפשרת לנקות ולהחליף את האוויר בחדר, מבלי לפתוח חלונות ולהיות חשופים לרעש ולפיח מבחוץ. היא גם מאפשרת לשמור על חדר חמים, אך עדיין מאוורר מבלי לפתוח חלונות בעונות החורף. מערכות אלה מהוות פתרון אידיאלי לחללים סגורים כגון ממ"ד, מקלט, חלל ללא חלונות ועוד.

טיהור אוויר עם אוורור ומכשיר אדים – אוויר יבש מדי יכול לגרום לגוף האדם להיות יותר חשוף להתפתחות חיידקים. מערכות טיהור אוויר עם אוורור ומכשיר אדים, כוללות את כל היתרונות שהזכרנו מעלה, אך מצרפות גם את יתרון מכשיר האדים, אשר מלחח את האוויר ולא מאפשר לו להיות יבש מדי ולא בריא. מערכות כאלה מתאימות במיוחד לחדרי ילדים, הזקוקים לתוספת הבריאות שהאוויר אשר חוטא ונוקה על ידי המערכת ומכשיר האדים מספק.

שירות ללא תחרות

בחברת ״אטמו״, אנו חותרים לספק ללקוחותינו את הפתרון היעיל ביותר במחיר האטרקטיבי ביותר. על מנת ליישם את השקפת השירות שלנו, תכננו מגוון תהליכי עבודה, כמו גם אפיקי שירות וסיוע, אשר יאפשרו ללקוחותינו לקבל הן את המוצר הטוב ביותר והן את השירות המסור ביותר – תוך ליווי מקצועי ומתן מענה מקיף לכל שאלה או בעיה בתחום איכות האוויר.

פגישה בבית הלקוח עם יועץ מטעם החברה, אשר יוכל להעריך את המצב ולהציע את הפתרון החסכוני, היעיל והטוב ביותר לצרכים הספציפיים שלכם.

כלל מוצרי החברה מסופקים עד לבית הלקוח ומותקנים על ידי החברה, על מנת לוודא כי העבודה מתבצעת על הצד הטוב ביותר, ללא תקלות או טרחה כלשהי מצידכם.

בכל תקופת האחריות, נדאג לתיקון המוצרים שלנו במידת הצורך ולהחזרתם לביתכם בהקדם האפשרי. גם במידה ותוקף האחריות שלכם פג, תמיד תוכלו להיעזר במעבדות המתקדמות שלנו לצורך תיקון כלל מוצרי החברה.

ניקוי יסודי של מערכות מיזוג האוויר שלכם על ידי מיטב המומחים שלנו, תוך שימוש בטכנולוגיות וחומרים איכותיים, אשר יאפשרו נטרול של מזיקים שמציבים אתכם בסכנה ממשית. הניקוי מלווה באחריות בת שנה למערכות מיזוג המותקנות במרחב פרטי, או אחריות בת חצי שנה למערכות מיזוג המותקנות במרחב ציבורי.

מסכים מדיניות הפרטיות     לידיעתך, באתר זה נעשה שימוש בקבצי Cookies. המשך גלישה באתר מהווה הסכמה לשימוש זה.